לוגו felix007

קידום אתר וורדפרס במנועי חיפוש

מנועי החיפוש הם המקור החשוב ביותר למשיכת גולשים לאתר. לקידום אתר וורדפרס יש חשיבות גבוהה מאוד שיכולה להביא מאות גולשים לאתר.

עצם השימוש באתר וורדפרס כבר נותן לכם נקודות אצל מנועי החיפוש ומקל על קידום אתר וורדפרס אשר שם אתכם לפני אתרים אחרים עם מערכות ניהול תוכן אחרות. וורדפרס נחשבת על ידי רבים כמערכת ניהול תוכן עם קידום האתרים הטובה ביותר הקיימת ברשת.

מה הסיבות שוורדפרס היא הטובה ביותר לקידום אתרים במנועי החיפוש?

» מרגע ההתקנה של מערכת וורדפרס, ללא צורך בשינוי הקוד, מקבלים אפשרויות חשובות ובסיסיות לקידום אתר וורדפרס במנועי חיפוש והם חלק מהמערכת.

» העמודים מוצגים כעמודי html במבנה הקריא והנכון ביותר.

» שמות העמודים כתובים בדרך המתאימה ביותר לקידום האתר עם מילות מפתח בקישור. לדוגמא הקישור של העמוד הזה נראה כך:
https://www.felix007.co.il/אתר-וורדפרס-וקידום-אתרים

» וורדפרס מאפשרת להכין כותרות ברמות שונות – גוגל מבין את חשיבות התוכן לפי ההיררכייה של הכותרות – כותרת ברמה 1 (H1) חשובה יותר מכותרות ברמות נמוכות יותר (H2, H3 וכו..)

» וורדפרס מאפשרת בקלות יצירת תכנים בעזרת עורך תוכן המזכיר את תוכנת וורד, להגדיר חשיבות של תוכן וההיררכייה שלהם בכתבה ומאפשר בנוחות להכניס וידאו ותמונות לעמודים וגם להכניס קישורים שמפנים לעמודים אחרים באתר.

» הכנסת תמונות לאזור התוכן של אתר ווררדפרס והכנסת וידאו לתוכן מבוצעים בקלות. כמו כן בקלות ניתן לתת תיאור לתמונות, לכתוב alt לתמונה שלנות שמות של תמונות ועוד.

» באתר וורדפרס ניתן ליצור תפריטים בקלות ולשנות אותם בכל פעם שנוצר צורך, ניתן ליצור מספר תפריטים שונים ולשים אותם במקומות שונים באתר, לדוגמא באזור העליון ובאזור התחתון של האתר.

וורדפרס מערכת ניהול תוכן
קידום אתר וורדפרס במנועי חיפוש

תוספי וורדפרס שמשפרים מאוד את קידום האתר במנועי חיפוש

כדי לחזק את קידום אתר וורדפרס במנועי חיפוש ניתן להשתמש בתוספים שמאפשרים שליטה נוספת ומלאה בכל אזורי העמוד כדי ליצור קידום אפקטיבי ומאפשר להוסיף אזורים חדשים כמו מפת אתר שמציג את כל עמודי האתר, ליצור קובץ robots.txt אשר נותן למנועי החיפוש מידע מדוייק היכן ממוקמים עמודי האתר.

ניתן בעזרת התוסף למנוע מעמודים מסויימים להופיע במנועי החיפוש ועוד.

דוגמא למדריך וידאו לתוסף קידום אתר וורדפרס במנועי חיפוש.

כתבות נוספות בנושא קידום אתרי וורדפרס

5 סיבות למה להשתמש עם וורדפרס כמערכת ניהול אתרים/תוכן (CMS) לאתר שלך.

מקומות באתר וורדפרס להכניס מילות מפתח

חשיבות טקסט הקישור לקידום האתר בגוגל

קידום אתר וורדפרס: הדרך הנכונה למחוק עמוד או פוסט

האם האתר שלך ידידותי למנועי חיפוש?

סיכום בקצרה

וורדפרס נחשבת ובצדק למערכת החזקה ביותר אם רוצים לבנות אתר אינטרנט מדהים ביופיו בנוחות עידכון התוכן שלו ובעיקר בקלות ובפשטות בה ניתן לקדם את האתר במנועי החיפוש.

המערכת מגיעה עם כלים בסיסיים מובנים ומאפשרת להוסיף תוספי קידום שמשפרים עוד יותר את אופציות הקידום ברשת.

נגישות