לוגו felix007

וורדקמפ 2010 ירושלים

אתמול אחה"צ הסתיים וורדקמפ ירושלים 2010 במפגש מעניין עם מאט מאלוונג. מייסד ומוביל וורדפרס שענה לשאלות הקהל.

המפגש עם המייסד של וורדפרס היה שיאו של יום הרצאות מאוד מוצלח, עם מרצים מגוונים והרצאות שנתנו עניין למשתתפים עם רמות ידע שונות בוורדפרס. אותי אישית עניין לפגוש את סוגי האנשים שוורדפרס עם הקוד הפתוח שלו נגע בהם, בלוגרים, כותבי קוד, מעצבים, בעלי חברות ואנשי אינטרנט (יזמים, בעלי אתר ועוד).
מאוד נעים היה לפגוש את מאט, שבעצם הוא הוא וורדפרס, צעיר, לא מגולח, מתלהב ונהנה לראות את האנשים שמשתמשים בבייבי שלו. כל היום הוא הסתובב עם חיוך חברותי. חברמן.

וידאו מהמפגש עם מאט מאלוונג

זהו קטע וידאו מהמפגש Q&A (שאלות תשובות) שנערך עם מאט מאלוונג, מי שלא היה במפגש מוזמן לצפות. האיכות של הוידאו/סאונד לא משהו, אבל אפשר לחוש את מאט.

סרט מעט יותר ארוך באיכות וידאו טובה יותר http://vimeo.com/14744171

תודה גדולה למרים שוואב אותה אישית לא הכרתי, אבל אי אפשר היה לפספס את האישה עם האנרגיות שהיתה בכל מקום, כל הזמן.

למי שעדיין לא מכיר את וורדפרס

וורדפרס היא תוכנה חופשית, תוכנה מבוססת אינטרנט שכל אחד יכול להשתמש בה כדי לבנות ולתחזק אתר אינטרנט או בלוג. במקור השתמשו בוורדפרס כדרך קלה כדי להקים בלוג. אבל, הודות לקהילת מתכנתים/מפתחים/מעצבים וורדפרס הורחבה, שיפרה וממשיכה לשפר את היכולות שלה, וורדפרס הפכה הרבה יותר מאשר סתם כלי עבור בלוגרים.

וורדפרס של היום היא באמת מערכת "ניהול תוכן" (CMS) מהירה, חזקה ואמינה. ניתן להשתמש בה כדי להפעיל אתרים בגודל מלא, אתרים חברתיים, אתרי עסקים, בלוגים, אתרי תדמית ועמודי נחיתה.

נגישות